| Подписаться на RSS

Тренінг для регіональних тренерів – методистів програми Intel “Навчання для майбутнього» за новою версією основного курсу

Чт, 1 Декабрь, 2011 14:40

На виконання Державної цільової соціальної програми впровадження у навчально-виховний процес  загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій “Сто відсотків” та наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, відповідно до спільних планів роботи МОНмолодьспорт України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти,  Головного управління освіти і науки Київської міської ради, а також дирекції освітніх програм корпорації Іntel в Україні з 2-7  грудня 2011 року було проведено тренінг для регіональних тренерів-методистів програми  Intel “Навчання для майбутнього» за оновленою версією основного курсу програми.Тренінг проводився на базі Університету менеджменту освіти, НАПН України  (м. Київ, вул. Артема 52-А). 

Основна мета проведеного заходу —  навчання регіональних тренерів для подальшої підготовки  працюючих та майбутніх вчителів в регіонах до розповсюдження нових педагогічних технологій та методів використання ІКТ для формування  у школярів навичок ХХІ століття та покращення ефективності навчання. 

Для участі у заході  було запрошено провідних регіональних тренерів – методистів програми Intеl «Навчання для майбутнього»

Список учасників

1. Барна-Шевчук Ольга Василівна
2. Галкіна Марія
3. Іванова Тамара Іванівна
4. Кудінов Юрій Васильович
5. Манько Надія Миколаївна
6. Ніколаєнко Світлана Петрівна
7. Саражинська Наталія Анатоліївна
8. Скрипка Ганна Володимирівна
9. Фамілярська Лариса Леонідівна
10. Харлаш Людмила Михайлівна
11. Чернікова Людмила Антонівна
12. Шевчук Лариса Петрівна

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо проведення тренінгу для регіональних тренерів-методистів програми Intel «Навчання для майбутнього» за новою версією основного курсу

Фото з події:

     

Завітайте до фотоальбому події..http://v10.iteach.com.ua

Розділ:Новини